pAYRINTILI BİLGİ VE İLETİŞİM İÇİN:  0 242 221 46 10

Antform Basım, Tanıtım ve Eğitim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

Antform Basım, Tanıtım ve Eğitim Hizmetleri

Antform, Antalya ilinde maliye onaylı evrak basımı yapmak üzere kurulmuş anlaşmalı matbaa olarak hizmet vermenin yanısıra, sektörün öncü kuruluşlarından olan Umur Basım A.Ş. ile yaptığı işbirliği sayesinde 8 ayrı ürün sunmakta olan tek kuruluştur.
Antalya ili ve bölgesinde sürekli form ve cilt işleri ile birlikte ofset, rulo, etiket, tek kullanımlık ürünler, dijital, değişken baskılı form, zarf ve medikal form ürün gruplarını en yüksek ürün ve hizmet kalitesi ile sağlamakta, standartlarından ödün vermeyen iş anlayışı ile değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Antform, müşteri odaklı ve kurumsal yaklaşımı ile Antalya bölgesinde sektörün en iyi hizmet veren firması olma vizyonu ile müşterilerin beklentilerini aşan çözüm ve hizmetler sunmayı , çalışanlarını sürekli eğitimeyi ve geliştirmeyi , tüm paydaşları ile verimli ve keyifli işbirlikleri oluşturmayı, çevre ve topluma karşı sorumlu olmayı en öncelikli hedefleri olarak görmektedir.

Sürdürülebilir başarı ve kalıcı değerler yaratmak üzere aynı değerleri koruyarak sektöründe lider firma olan Umur Basım A.Ş. ile birlikte tüm gücünü ortaya koyan Antform, Antalya bölgesinde sizlerin güveni ve desteği ile gücünü daha da arttırarak hizmetinizde olacaktır.

Antform Basım Hakkında